середа, 4 травня 2011 р.

Чому об’явлення Анжеліці Замбрано є протикатолицьким і від лукавого«Улюблені! Не всякому духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо багато лжепророків з’явилося у світі» (1 Ін. 4, 1).Сьогодні у світі появилося досить багато різних сект зі своїми лжевченнями. І то не дивлячись на те, що сам Господь Ісус Христос заснував Свою Вселенську Церкву понад 2000 років тому і перші Його учні чи апостоли були в суті католиками... Христова Церква витримала вже немало різних буревіїв на релігійній ниві, вистояла й надалі продовжує допомагати вірним у вічному спасінні, живити їх Божим Словом та його правдиво тлумачити попри чиюсь самодіяльність і єретичність.

Чималий інтерес у різних кругах викликало свідчення вісімнадцятилітньої дівчини протестантки з Еквадора Анжеліки Забрано про начебто лишень видіння неба та пекла без чистилища (!!), існування якого явне на основі численних появ душ померлих. І, що цікаво, її свідчення розмічене чи не найбільше на різних протестантських сайтах і його найперше поширюють в Інтернеті... вороги Католицької Церкви. Відеосвідчення дівчини, яка теж стверджує, що нібито бачила у своїх одкровеннях знаних осіб і так само колишнього Папу Римського Івана Павла II не де інде, а в самому... пеклі, як не дивно встигнуло випурхнути у світ саме перед беатифікацією колишнього Вселенського Архиєрея, будучи як палиця в колесо… Направду, князь пекла не спить ніколи!

Анжеліка стверджує, що, мовляв, мала об'явлення згори. Саме 23 години була мертвою, пізнавши потойбіччя. Ще з дитинства почала напряму спілкуватися з Богом як з якимось панібратом. Одного разу, коли вона була досить непослушна, батько їй сказав, що з нею тепер говоритиме Господь. Дівчина відходила від Творця, грішила по-різному, потім почала ходити в церкву і читати Біблію. Так все ж таки хотіла від Бога певних знаків у розмовах із Ним. Варто згадати, що колись фарисеї теж вимагали знаку або знамення від Спасителя, за що Ісус їх картав…. Не є це, звісно, свідченням належної християнської віри. Теж Св. Дух, за її висловом, усміхався, вона чула Його гучний голос тощо. Оповідачка бачила й ангелів з крилами... Часто є мова на відео про якогось невідомого Божого чоловіка, що начебто до неї навідувався. Мама Анжеліки теж говорить подібні речі на підтримку своєї дочки.

Згідно з підозрілим дещо свідченням Анжеліки Забрано, дівчина стала дуже дружити з Богом, який ще себе називав… Єговою. Знаємо, що в офіційному християнстві так зазвичай Господа не величають. Це ж не тоталітарна секта єговістів. Дівчина буцімто хотіла бачити лиш небеса, та Бог, як виявляється, вирішив показати теж і пекло, де вона, отже, зауважила понтифіка Івана Павла II, що і взяли тепер на озброєння недруги католицизму, не чекаючи офіційних потверджень.

Дивно чути з відео свідчення, що теперішній католицький новий блаженний не... покаявся перед смертю, не вчив ніколи про пекло, не кажучи автентичної правди, та був ненаситний до грошей. Очевидці можуть підтвердити цілком протилежне! Сам раніше читав науку Івана Павла II про небо, пекло та чистилище. Він писав і про пекло, зокрема як про стан відкинення Бога. Помер саме в опінії святості. Не гнався у житті за матеріальними багатствами, а насамперед ділився у бездітності тим, що мав... Теж ніколи не стрічав у його творах, енцикліках і т.д., що він визнавав синкретизм усіх релігій чи ставив християнство на один рівень із нехристиянськими віруваннями. Інша річ повага до людини незалежно від віросповідання, зокрема через екуменічні зустрічі в Асижі. Навпаки, цей Христовий Намісник більше писав у католицькому дусі. Бажав же, щоб усі були одним цілим згідно з волею Творця, називаючи екуменічний шлях шляхом Христової Церкви. Ось, для прикладу, ще катехиза Івана Павла II про впалих ангелів.

Тому те, що колишній Папа, був ідолопоклонником, виглядає диявольською облудою як і те, що він вже перебуває в пеклі (дивно теж, що ані слова про чистилище в тому оманливому явлінні), що Анжеліка бачила змію довкола горла Римського Папи, котру він намагався зняти… І взагалі варто вважати, як на мене, з різними неперевіреними об’явленнями про духовенство у вічному місці засудження, бо диявол на цьому спекулює також, прикриваючись образом ангела світла (пор. 2 Кор. 11, 14), для відвернення від правдивої християнської віри. З того явління ще складається враження, що Всевишній теж призначає людей без суду до пекла.

Сатана теж може себе видавати і за Бога, подібно як це є, наприклад, в езотеричних одкровеннях буковинської окультистки Гарафіни Маковій. «Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської" (1 Кор. 10, 21). У наші буремні часи будь-який пророк потенціально може стати лжепророком. Одна з відмінностей правдивого пророка та лжепророка є та, що перший знає тільки частково істину, а другий претентує на її повноту, що не входить у компетенцію смертної людини…

Відповідно до її слів, всемогутній Бог майже весь час виглядає немічним, слабким перед сатаною, плаче не раз... Бачимо немовби перебільшений антропоморфізм. Анжеліка свої «сенсації» час від часу підкріплює цитатами зі св. Писання, що схоже на розроблений чітко сектантський сценарій, де правда змішана з обманом, суперечностями відповідно до доктрин офіційних християнських Церков. Взагалі деякі Отці Церкви твердять, що людина, вражена первородним гріхом, може мати тривалий зв’язок не зі світом добрих духів чи ангелів, а якраз зі світом ангелів злоби, нечистих духів. Грішна людина не є назагал гідною достойного та безпосереднього спілкування з Богом. Св. Августин пише наступне: «Бо злі духи, бажаючи утримувати людину в омані, облещують її показом того, що, як вони бачать, згідне з її очікуванням і бажанням. [...] За якимось таємним Божим судом підпадають нерідко впливу впалих ангелів, яким попускається іноді мати певний вплив на нижчу частину світу. Від цих насмішок і обманів злих духів відбувається те, що марновірне і згубне мистецтво прорікання іноді справді відкриває провидцям щось з минулого і майбутнього і говорить їм багато чого такого, що згодом почасти виправдовується подіями. Такі невеликі вдачі збуджують і живлять цікавість, через що вони все більше і більше заплутуються і заплутують інших у тенета злобливої омани...».

Як кажуть російською декотрі відділені брати, що називають себе православними, оповідачка впала просто у «прелесть». Варто знати, що різні явління (об'явлення) є не тільки від Бога, а ще й від сатани часто чи є часом звичайнісіньким плодом хворобливої уяви фанатичного віруючого, віра якого далека від зрілості. У Господній Церкві вже було тисячі всіляких потойбічних явлінь, часто у собі суперечливих, і тільки поокремі були визнані, які цілковито не суперечили церковному вченню, св. Писанню, священному Переданню тощо та, зрештою, загальному Об’явленню Всевишнього, що залишилось незмінним раз і назавжди і куди вже не запхаєш щось нове та сенсаційне.

Варто вважати з різним святотатським відношенням до Господа Бога, з "одкровеннями" від нечистого, витівками ворогів Христової Вселенської Церкви на шкоду вічному спасінню. «Ніяк не прийми, якщо побачиш що-небудь чуттєвими очима або розумом поза або всередині тебе, чи буде то образ Христа, або ангела, або якогось святого, або якщо подасться тобі світло... Будь уважний і обережний!» (св. Григорій Синаїт).

Отож, краще слухати святої матері Церкви, їй радо довіряти, читати пильніше Слово Боже – тоді поменшає різних лжеявлінь із духовного світу чи упереджень у стилі Анжеліки Забрано. Хоч вона й заявляє, що Ісус казав, що свідчитиме її устами, однак бачимо, що істина Божа спотворена і Господь не може йти всупереч Собі, Його Вселенській Церкві, котру Він колись заснував для богобоязливих душ на дорозі до вічності. «Господь же відказав мені: «Неправду ті пророки пророкують моїм ім'ям. Не посилав я їх і не повелівав їм, і не говорив до них. Оманливі видіння, марні віщування та пусті мрії серця свого - ось що вони вам пророкують» (Єремія 14, 14). Остання біблійна цитата ясно окреслює всі бісівські одкровення під найвитонченішими методами пекельного спокусника.

Потойбічні приватні явління ніколи не були догмою віри: можеш в них вірити, а можеш і - ні. Деколи можуть помогти у вірі, а часом і дуже зашкодити, коли за "ангелом світла" з метою ще більшого роздору Містичного Христового Тіла (Церкви) приховується злий дух. Існує єдине Об’явлення та водночас - різні форми „явлінь” Господа у цьому дочасному світі.


o.Mykil

10 коментарів:

 1. Отличная статья, отец!

  ВідповістиВидалити
 2. Спасибо. Апологетическая. Было бы наверно неплохо перевести на русский язык, чтобы больше людей поняли, что это явление является фальшивим и не восхищались такой дешевой ложью.

  ВідповістиВидалити
 3. Іван Павло2 вчанив акт ідолопоклонства в Асижі чим стягнув прокляття на всю католицьку церкву.Ви сліпець і фарисей.

  ВідповістиВидалити
 4. "Іван Павло2 вчанив акт ідолопоклонства в Асижі чим стягнув прокляття на всю католицьку церкву.Ви сліпець і фарисей".

  Та ви що, "шановна Істина"? Може сам Бог це сказав про Свою Вселенську Церкву? Так нині висловлюються правдиві сектанти, схизматики, які змішуюють праведне з грішним у своїй духовній сліпоті та перекрученнях. Чому? Пояснення можна знайти хоча б у цій об'єктивній статті: "Правда про Асиж" http://antydognalivci.blogspot.com/2011/03/blog-post_13.html

  Автентичні католики, наприклад, не підтримуватимуть сумнівних об'явлень з богословськими помилками.

  ВідповістиВидалити
 5. Папа Іван Павло II у Касабланці1994р. молодим мусульманам і в Дамаску 1999р. у головній мечеті Аллаха двічі сказав наступне: "Ми віримо в одного й того ж Бога"
  Малося на увазі, що Аллах є тим самим Богом, що у християн? Можливо, Ви скажете, чи згодні із цими "мирними" і "вселенськими" тезами Понтифіка?

  ВідповістиВидалити
 6. Прошу дати лінк на офіційний ватиканський документ чи назву тощо. Просто немало нині є спекуляцій на тому рівні, виривання по-сектантськи окремих речень із контексту цілої проповіді чи розмови. Часом усе зводиться до примітивного рівня сільських пліток. У всякому разі це не було сказано "ex catedra", тобто не є чимось зобов'язуючим для всіх католиків. Вмійте відрізнити ці речі!

  ВідповістиВидалити
 7. DOGMATIC CONSTITUTION ON THE CHURCH - LUMEN GENTIUM
  Promulgated By His Holiness, Pope Paul VI on November 21, 1964:

  But the plan of salvation also includes those who acknowledge the Creator, in the first place amongst whom are the Moslems: these profess to hold the faith of Abraham, and together with us they adore the one, merciful God

  Глава II "О народе Божием" п.16...Но спасительный Промысел объемлет и тех, кто признаёт Творца, и среди них прежде всего мусульман, которые, исповедуя свою приверженность вере Авраама, вместе с нами поклоняются Богу единому, милосердному

  ВідповістиВидалити
 8. Мені добре відомі Документи Другого Ват. Собору, де були пристутні численні ієрархи нашої Церкви і не тільки. Але ви почали не з них, а зі слів (не ex catedta) колишнього Понтифіка начебто до мусульман. А взагалі варто залишити ці справи Богові. Св. Дух найперше керує Церквою, котру, за словами Спасителя, повік не здолають сили пекла... Треба мати весь час довіру до Господа. Амінь.

  ВідповістиВидалити
 9. людина, яка навіть все життя проводить
  у Церкві, повинна народитись від ДУХА
  Христос запропонував СВЯЩЕНИКУ, і кожній людині –
  Єванг Івана 3:3 – НАРОДИТИСЯ ЗГОРИ
  (народитися духовно), а саме:
  просиш Ісуса стати Господарем Твого життя –
  послання Римлян 10:9

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую за цей допис. А то подивилася відео і реально почувала себе отруєною. таке відчуття фальші... о_0 Найгірше те, що це відео широко пропагується...

  ВідповістиВидалити